Türkiye'nin En Büyük E- Pazarlerinin Çok Başarılı Satıcısı Golisans
Whatsapp Destek Hattımız : 0850 551 9952

Garanti ve İade Koşulları

 

ÜRÜN GÖNDERİMİ:

Sipariş oluşturulduktan sonra belirtilen mail adresine lisans anahtarınız iletilmektedir. Kargo ücretsiz olup, ürünler dijital olarak mail ile teslimatı sağlanmaktadır.

GARANTİ KOŞULLARI :

Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için mail teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir problem gördüğünüzde telefon, Whatsapp ve canlı destek üzerinden ürünün sorununu bildiriniz.

ÜRÜN DEĞİŞİM KOŞULLARI :

Yanlış bir ürün tercih ettiyseniz ürün teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde ulaşmanız dahilinde değişim hakkınız mevcuttur. Değişmek istediğiniz ürünü mail veya telefon numaramız ile belirttikten sonra gün içerisinde yeni lisansınızı maille gönderimi sağlanacaktır.

ÜRÜN İADE KOŞULLARI :

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünlerin teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde destek sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.
Satın aldığınız ürün tarafınıza toplam ödediğiniz tutar şekilde iadesi sağlanacaktır. Bankanıza bağlı olarak 3-7 gün arasında yapılmaktadır. Yaşadığınız sorunlar için “0 850 551 9952” numaramızdan iletişim sağlayabilirsiniz.

Sepetiniz

0
image/svg+xml

Sepetinizde Ürün Yok.

Alışverişe Devam Et